Opis

Life of Agony, jeden z najbardziej oryginalnych zespołów hardrockowych ze Stanów Zjednoczonych, zagra w Starym Maneżu! Po dziesięciu latach przerwy, zespół powraca z nowym repertuarem. Koncert w Gdańsku odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej album „A Place Where There’s No More Pain”. 

Life Of Agony to amerykański zespół hardrockowy, znany polskim fanom między innymi za sprawą występu na Przystanku Woodstock w 2010 roku. To jeden z najbardziej wpływowych i najoryginalniej brzmiących zespołów z lat 90-tych. Od premiery ostatniego krążka grupy upłynęło już 10 lat, ale tym razem Life Of Agony powracają na dobre!
Mina Caputo (niegdyś Keith Caputo), Joey Z, Alan Robert i Sal Albruscato zdecydowali się na nagranie piątej studyjnej płyty, która jak zapowiadają, będzie inna niż dotychczasowe albumy.
Basista grupy Alan Robert tak mówi o ich nowym projekcie:
"Wydaje mi się, że fani zdają sobie sprawę z tego, że nasza twórczość ma swoje źródło w prawdziwym cierpieniu , które w zasadzie od zawsze towarzyszy całemu zespołowi. Wielu fanów powiedziało nam, że dzięki temu, iż podzieliliśmy się z nimi naszym bólem, przeżyli swojego rodzaju katharsis, walcząc ze swoimi własnymi problemami. I to właśnie ta energia, którą dzielimy z ludźmi podczas koncertów daje nam nadzieję na istnienie jakiegoś światełka w tunelu. Dla nas - i mam nadzieję, że dla naszych fanów - również te krótkie chwile, kiedy jesteśmy razem, tworzą swojego rodzaju tytułowe miejsce, w którym nie ma bólu."

BILETY W SPRZEDAŻY!

Interticket Kup bilet
KupBilecik, miejsca siedzące Kup bilet
KupBilecik, miejsca stojące Kup bilet
Eventim Kup bilet

Program

 

Film