Stary Maneż to 1700 m2 niezwykle klimatycznej przestrzeni z wielofunkcyjną salą ze sceną i widownią na 1500 osób. To tętniące życiem miejsce spotkań otwarte na potrzeby trójmiejskiej społeczności. W jego wnętrzu pozytywne wrażenie daje obecność światła dziennego, dzięki czemu Stary Maneż może funkcjonować od rana do wieczora.

Stary Maneż to idealne miejsce spotkań w gronie przyjaciół, rodziny, współpracowników czy kontrahentów, które zorganizowane w tak niezwykle przyjaznej przestrzeni pozostaje na długo w pamięci.

Jasne i przestronne wnętrze sali koncertowej ma charakter przyjemnego, miejskiego placu, który poprzez odpowienią aranżację i oświetlenie może zamienić się w elegancką salę bankietową czy klubową, a poprzez zaciemnienie okien, sprzyjającą skupieniu uwagi salę konferencyjną. 

Znajdujący się na pierwszym piętrze Starego Maneżu klimatyczny wine bar stanowi doskonałą przestrzeń dla bardziej kameralnych spotkań firmowych, szkoleń, warsztatów, konferencji prasowych, prezentacji oraz imprez okolicznościowych.

Atmosferze towarzyskich i profesjonalnych spotkań sprzyja funkcjonujący w budynku browar rzemieślniczy Vrest oraz towarzysząca mu autorska gastronomia. Płynne połączenie budynku z sąsiadującym parkiem umożliwia w sezonie wiosenno-letnim organizację wydarzeń plenerowych. 

Do organizacji każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, przywiązując wagę do potrzeb i oczekiwań naszych gości. Z przyjemnością spotkamy się przy kawie i omówimy szczegóły planowanego przez Ciebie wydarzenia.


Sprawdź ofertę:

Bankiety i konferencje          Imprezy          Wesela